Regulamin Rezerwacji

Rezerwacje można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej, telefonicznie lub osobiście w lokalu. W przypadku dokonywania rezerwacji przez stronę internetową lub telefonicznie, należy podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz datę i godzinę rezerwacji.

Rezerwacje dotyczą tylko danego dnia i danej godziny. Prosimy o dokładne podanie daty i godziny, w której chcecie Państwo dokonać rezerwacji.

Rezerwacja jest ważna tylko po otrzymaniu potwierdzenia ze strony Chill Island – Activity Bar. Po dokonaniu rezerwacji, otrzymacie Państwo potwierdzenie drogą mailową lub telefoniczną.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji, prosimy o poinformowanie nas co najmniej 2 godziny przed umówioną godziną. Jeśli zrezygnujecie Państwo z rezerwacji, prosimy o szybkie powiadomienie nas o tym fakcie, abyśmy mogli udostępnić stolik lub stanowisko innym klientom.

Nieobecność lub spóźnienie powyżej 15 minut może skutkować anulowaniem rezerwacji bez zwrotu zadatku. Jeśli nie pojawią się Państwo na rezerwowanym stoliku lub stanowisku XBOX w ciągu 15 minut od umówionej godziny, zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji.

Rezerwacje stolików bilardowych i stanowisk XBOX nie są anulowane ze względu na opóźnienie klienta.